Новітній український бізнес:вирощування лікарських рослин

Блог Rozkvit

Лікарські рослини як бізнес

Якщо ви шукаєте нішу для розвитку бізнесу з мінімальною конкуренцією та великою маржею – вирощування лікарських рослин ідеально вам підійде.

По-перше, попит на сировину зростає щороку.
По-друге, при виробництві якісного продукту ви зможете доволі швидко вийти на великих клієнтів.
По-третє, процес вирощування лікарських трав не вимагає таких великих площ, як інші агрокультури, для старту достатньо буде 0,5 гектара.

Детальне вивчення рослин, їх потреб, ґрунту та трохи вашої
праці – і гроші приємно гріють душу!

Вирощування лікарських рослин в Україні

Вирощування лікарських трав в Україні зможе стати прибутковим завдяки сприятливому клімату та достатній вологості. Донедавна у розвитку цього виду бізнесу не було потреби – цілющої рослинності вистачало у природі.
Але планомірне масштабне винищення та зростання споживчого попиту вивели лікарські рослини України на промисловий рівень.

Популярні ліарські рослини

Щорічно складається список затребуваних лікарських рослин, продати які хочуть усі фітофермери.У ньому є як популярні трави, які стабільно не залишають хіт-парад, так і навіяні мінливою модою.
Найбільш затребуваними та дорогими лікарськими рослинами у 2021 році були:
● Мальва● Календула● Волошка● Ехінацея Але не так важлива ціна збуту, як рентабельність.Тому найвигіднішими лікарськими культурами стали:
● Валеріана● Кропива Ехінацея
Для того, щоб підібрати культуру, яка зможе приносити вам максимальний прибуток переходіть за посиланням.

Як вирощувати лікарські рослини: покрокова інструкція фітофермера-початківця

Як і початок будь-якої справи, виробництво лікарських рослин вимагає серйозного підходу,розрахунків, аналізів та вивчень.Щоб не допускати помилок, рекомендуємо дотримуватись такого плану:
1. Аналіз ґрунту на обраній ділянці2. Вибір культури після ретельного вивчення попиту та рентабельності.3. Пошук ринку збуту, налагодження каналів.4. Закупівля якісного посадкового матеріалу.5. Очищення, оранка, підготовка земельної ділянки до посадки.6. Висаджування лікарських рослин.7. Догляд за врожаєм.8. Збір трав, квітів або коренів.9. Сушіння, очищення або інша підготовка до продажу.10. І безпосередній продаж.
Здається, нічого складного. Але упущення одного з цих пунктів може призвести до певних помилок.

Illustration
Illustration

Дошка оголошень Rozkvit

Щоб спростити один із найголовніших і найскладніших пунктів – пошук партнерів для продажу – ми створили дошку оголошень Rozkvit. Це унікальний сайт для купівлі та продажу вирощених
лікарських культур буквально в один клік. Щоб першим подати оголошення та стати провідним
виробником, можна зареєструватися зараз
https://goo.su/beFX

Розквіт - це проект компанії Growness Group (одного з ТОП-5 експортерів лікарських трав), що об’єднує фітофермерів України та пропонує їм допомогу у відкритті власного бізнесу на вирощуванні або зборі лікарських рослин. За 2020-2021 рік до проекту долучилось понад 120 фермерів з усіх областей України. Станьте одним із них і відкрийте для себе широкі
перспективи рослинного бізнесу!

Підписатись на наш блог

Залишайтесь в курсі найважливіших подій в світі лікарських рослин!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Image placeholder

Телефон: +380678825869  +380994879261
https://growness-group.com/rozkvit

м.Івано-Франківськ, Україна