Якісне насіння та підготовка ґрунту –  

Запорука гарного врожаю лікарських рослин


Якісне насіння та підготовка ґрунту – запорука гарного врожаю лікарських рослин

Вирощування

Вирощування лікарських рослин – це прибуткова справа, успіх якої залежить від різних чинників, серед яких: вибір оптимальної культури, підходящі кліматичні умови, дотримання агротехнології, тощо. Для тих хто робить перші кроки в цьому бізнесі, рекомендуємо дослухатись порад, що допоможуть уникнути помилок і отримати щедрі врожаї цілющих трав високої якості.

Як вирощувати лікарські рослини?
1. Потрібно обрати культури, що найкраще підходять для культивування в кліматичних умовах вашої місцевості.2. Проаналізувати придатність ґрунту та попередників у сівозміні.3. Придбати посівний матеріал хорошої якості.4. Детально вивчити особливості технології культивування та рекомендації по вирощуванню конкретних культур.5. Визначити терміни та способи підготовки насіння, обробки ґрунту та посіву.

Illustration


грунт


Вибір та підготовка насіння до висіву
Для того, щоб отримати щедрий врожай цілющих трав потрібно в першу чергу закупити якісне насіння.
Основні правила вибору посадкового матеріалу:
● Купуйте сировину у перевірених продавців, бажано, щоб це були державні селекційні станції або господарства, що мають досвід подібної діяльності.● Обирайте свіже, чисте, сухе, ціле насіння без сторонніх домішок та запахів.● Не соромтеся запитувати продавця про вік насіння, схожість, специфічні рекомендації, умови зберігання.● За можливості просіть фото полів, де збиралося насіння, гарантії якості, тощо.


Відомо, що лікарські трави відрізняються повільним проростанням. Для того, щоб прискорити процес в деяких культурах (наприклад, мальві) матеріал для висіву стратифікують. Ця процедура триває від одного до кількох місяців. Однак, якщо насіння сіють восени, воно стратифікується природно – під дією низьких температур зимою.З метою попередження появи збудників хвороб та шкідників, матеріал для висіву потрібно протруїти. При цьому, препарати для обробки необхідно обирати відповідно із дозволених для кожної конкретної лікарської культури. Протруєння насіння треба здійснювати безпосередньо перед висадкою в ґрунту.

After
Before

Підготовка грунту

У більшості випадків для лікарських рослин застосовують звичайні для певної місцевості способи передпосівної обробки ґрунту. Загалом поле для висіву цілющих трав повинно мати рівномірну дрібно грудкову структуру та зволожений верхній шар землі. До того ж, більшість цілющих рослин має дрібне насіння тому не допускає глибокого занурення у ґрунт. Найбільш сприятливі умови для проростання створюються коли насінина викладається в ущільнений вологий шар землі і покривається пухкеньким ґрунтом.

При цьому максимальна глибина закладки не має перевищувати 6 см тоді як середні рекомендовані значення знаходяться в діапазоні від 3 до 4 см.

Висів та підготовка поля для лікарських трав може здійснюватись як ручним, комбінованим там і повністю машинним способом. За умови використання спеціальної сільськогосподарської техніки рекомендується робити попереднє прикочування ґрунту безпосередньо перед висівом насіння.

Illustration
Illustration

Куди продати лікарські рослини, що виросли у вас на ділянці?

Перше, що ми хотіли б порадити - шукайте партнерів, що викуплять у вас сировину, ще до початку вирощування. Лише тоді ви зможете бути впевненими, що ви садите ті культури, що справді потрібні ринку!
Одним з таких партнерів для вас може стати Розквіт - проєкт компанії Growness Group (одного з ТОП-5 експортерів лікарських трав), що об'єднує вже понад 120 фіто фермерів України.
Також зовсім скоро ми представимо вам зручну дошку оголошень, де можна буде швидко продати чи купити лікарські трави за вигідною ціною.
Для того, щоб першими опублікувати там оголошення та отримати максимальну вигоду, заповніть заявку за посиланням: https://goo.su/beFX   

Підписатись на наш блог

Залишайтесь в курсі найважливіших подій в світі лікарських рослин!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Image placeholder

Телефон: +380678825869  +380994879261
https://growness-group.com/rozkvit

м.Івано-Франківськ, Україна