Корінь девясилу, корінь живокосту, корінь аїру: ціна на продукцію, секрети заготівлі та вигідної реалізації

Блог Rozkvit

Лікарські рослини є однією з основ фармацевтики та косметології. Українці віддавна розбирались в медичних властивостях рослин. І, зараз індустрія вирощування та заготівлі лікувальних трав, плодів, коренів, цвіту набирає обертів в нашій країні. І це не дивно. Адже лікарські рослини України високо цінуються в світі.
Завдяки вдалому географічному розташуванню, помірному клімату та родючим ґрунтам наші лікарські рослини мають на 23 % вищу концентрацію поживних речовин, ніж, наприклад, сусідські білоруські або молдовські «цілющі трави». Наш Growness Group давно експортує лікарські рослини України в європейські та світові компанії. Але ви також можете отримувати прибуток на заготівлі лікарських рослин. Отже, починаймо сезон збору разом із нашим проектом Rozkvit .
Скоро прийде час копати та сушити цілющі корені: аїру, живокосту та девясилу. Перших два заготовляються двічі на рік: навесні, коли земля підсихає із серпня по листопад. Корінь дев’ясилу частіше викопують в другій половині року, але часом — і весною. Отже, що потрібно знати про заготівлю цих корінців?

Корінь живокосту

1. Заготовляють на початку або в кінці вегетації (квітень–травень), а також восени2. Викопавши живокіст, його очищають від землі і швидко миють у холодній воді.3. Різати потрібно на куски 15—20 см, після розрізання потрібно ще раз сполоснути водою4. Сушити можна під накриттям на повітрі, на горищі або в промисловій сушарці за температури 30–40°5. Зберігати сирий і сухий корінь слід у мішках до 2 років6. Корінь живокосту продати легко, якщо він у вас правильно заготовлений. Орієнтовна ціна — 12–18 грн/кг (сирий) або 65-70 грн/кг (сухий)
Хочете дізнатись деталі по ціні на живокіст корінь або задати інше запитання? Заповнюйте заявку, ми зв'яжемося з вами!

Корінь аїру

1. Заготівля в березні-травні / серпні-листопаді2. Потребує хорошого очищення, особливо від листя та промивання3. Перед сушкою корені залишають в’ялитися на свіжому повітрі4. Ріжуть шматочками приблизно по 10–20 см5. Сушити під накриттям. За потреби використовують промислову сушарку (температура ~ 30 °)6. Для збереження ефірних олій у корені, його ріжуть тільки поперек довжиною від 5 см7. На зламі сухого кореню, колір має бути білий8. Сировину пакують у паперові пакети, зберігають у сухому місці до 2-3 років.9. Щоб купити корінь аїру, за сиру рослину платять 10–16 грн/кг, за суху — 60–70 грн/кг
Знаєте, де росте аїр корінь, хочете збирати його чи вже готові продати? Заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами.

Корінь девясилу

1. Викопують восени, після відмирання надземних частин рослини або ранньою весною, до відростання молодих пагонів. В цей час поживні речовини у найвищій своїй концентрації.
2.
Сушити потрібно під провітрюваним накриттям, на горищі із залізним дахом або в сушилках до 40 °
3.
Корінці важливо періодично перемішувати
4.
Готовий до використання оман (інша назва девясилу), коли корінці стає легко ламати. На смак має бути гіркувато-пряний, дещо їдкий
5.
Зберігати можна до 2 років
6.
Корінь оману придбати можна за 8–13 грн/кг за сиру та 60–70 грн/кг суху сировину

Хочете продати девясил корінь чи дізнатись деталі? Заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами.

Отже, головні правила збирання лікарських рослин:

● вчасно зібрати● дотримуватись технології обробки та сушки● правильно зберігати● вигідно продати

Illustration
Illustration

Можливість реалізаціі коренів через платформу Rozkvit

Rozkvit — це наш майбутній маркетплейс лікарських рослин.

Ми готуємо зручну дошку оголошень, на якій можна буде максимально швидко та вигідно купити і продати лікарські рослини.
Ця платформа значно полегшить вам бізнес, якщо ви вже займаєтесь збором та заготівлею лікарських рослин.
Новачкам Rozkvit дасть можливість легко почати свою справу, збираючи лікарські рослини.
Ціни можна буде встановити на власний розсуд. Продавців на маркетплейс будемо додавати поступово, тому заповніть, будь-ласка, заявку https://goo.su/beFX і ми внесемо вас у початкові списки публікації оголошень з продажу лікарських рослин.
Отримайте своє місце й максимальну вигоду першими.

Підписатись на наш блог

Залишайтесь в курсі найважливіших подій в світі лікарських рослин!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Image placeholder

Телефон: +380678825869  +380994879261
https://growness-group.com/rozkvit

м.Івано-Франківськ, Україна