Хвощ польовий: бур’ян чи лікарство?

Блог Rozkvit

Хвощ польовий - багаторічна трав’яниста рослина, яку в народі часто називають сосенка за її зовнішній вигляд, що чимось нагадує зменшену копію соснових дерев.

Ми частіше звикли сприймати цю рослину як бур’ян, шкідника, що швидко розмножується та займає наші поля.
Але не всі здогадуються, що хвощ - це водночас лікарська рослина, що користується попитом у всьому світі і активно використовується у виробництві фармацевтичних та косметичних засобів, кормів для тварин та інших популярних нішах.

Як отримати максимальну користь від хвоща, що активно росте на вашому полі?

1. Збирати, сушити та використовувати його для власного оздоровлення
2. Збирати, сушити та здавати його компаніями, що займаються експортом лікарських рослин. Зацікавило? Заповнюйте заявку, ми зв’яжемось з вами і розповімо усі деталі -
https://forms.gle/X9moMo2z4GReYyfG8
3. Здавати свою ділянку, що поросла хвощем, в оренду (так-так, на таке теж є попит, наша компанія як раз в активному пошуку таких полів площею від 0,5 га під оренду, якщо маєте таку пропозицію телефонуйте - +380993427895)

Правила збору хвоща польового

Якщо вам ближчі перші два варіанти - варто розібратись з правилами збору лікарських рослин та, зокрема, хвоща польового.

В першу чергу, потрібно навчитись відрізняти польовий хвощ від інших видів хвоща, адже багато з них - отруйні.

Найяскравіша та найпомітніша відмінність - напрям гілочок.

В хвоща польового, на відміну від інших видів, вони напрямлені строго вверх, а не прямо чи вниз.
Часом гілочки вверх зустрічаються теж у хвоща болотяного, однак в нього вони розташовані більш віддалено між собою та кожен зубець йде окремо.

Важливо, переглядати зібрану сировину перед сушінням, оскільки після того, як ви висушите хвощ - визначити напрям гілочок буде вже не так просто.

IllustrationХвощ польовий

IllustrationХвощ болотяний

IllustrationХвощ лісовий

Збір хвоща

Збір хвоща відбувається зазвичай вручну, шляхом зрізання стовбура рослини на висоті 5-10 см від землі. Активний сезон заготівлі хвоща припадає на травень-серпень місяць, але не рекомендується збір в дощову чи сиру погоду. Також важливо, зважати на місце розташування ділянки - вона має бути не ближче 300 м від дороги, колії, виробництва чи поля, що активно кропиться пестицидами та іншими хімічними речовинами, оскільки хвощу властиво дуже добре впитувати усі токсичні речовини.

Щоб правильно висушити цю лікарську траву, необхідно розсипати зібрану сировину тонким шаром (10-15 см) в добре провітрюваному приміщенні, куди не потрапляють прямі промені сонця. Це може бути стрих у вас вдома, може бути гараж або ж звичайний піднавіс у вас на подвір’ї.

Залишились запитання по заготівлі лікарських рослин чи окремо хвоща? Заповняйте заявку - ми зателефонуємо вам і розповімо усі деталі.

Лікувальні властивості хвоща польового

То за які властивості ж так цінується хвощ?
В народній медицині різних країн хвощ використовується:
● Як сечогінна та літолітична речовина● Як кровоспинний засіб● Як протизапальна та ремінералізуюча лікарська рослина● Як зовнішній засіб, хвощ застосовують у формі настою для полоскання при стоматитах і тонзилітах● Як примочки при хворобах шкіри
В більшості випадків готується відвар з трави хвоща, однак перш ніж застосовувати хвощ у своєму лікуванні ми наполегливо рекомендуємо вам проконсультуватись з вашим лікарем, адже на ефективність таких методів може впливати ваш загальний стан здоров’я та індивідуальні особливості.

Illustration
Illustration

Куди продати хвощ польовий?

Якщо ж вас зацікавила можливість заробітку на зборі хвоща та інших лікарських рослин, то ви за адресом.
Наша компанія активно купує лікарські рослини по всій Україні, допомагає партнерам створювати бізнес на лікарських рослинах та заробляти на цьому.

Для того, щоб дізнатись деталі та отримати персональну консультацію, заповнюйте заявку за посиланням - https://forms.gle/X9moMo2z4GReYyfG8

Теж просто зараз ми працюємо над створенням дошки оголошень Rozkvit, на якій ви зможете швидко та вигідно купити і продати лікарські рослини в Україні.
Для того, щоб першими опублікувати там оголошення та отримати максимальну вигоду, заповніть заявку - https://goo.su/beFX

Підписатись на наш блог

Залишайтесь в курсі найважливіших подій в світі лікарських рослин!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Image placeholder

Телефон: +380678825869  +380994879261
https://growness-group.com/rozkvit

м.Івано-Франківськ, Україна