Як налагодити вигідний бізнес на лікарських рослинах в Україні?

Блог Rozkvit

Час можливостей

Сьогодні - час можливостей для сільських жителів: проаналізуйте, скільки вигідних оголошень ви знайдете на просторах інтернету за пошуковим запитом “куплю лікарські рослини”. Чимало українців вже активно працюють в цьому напрямку і непогано заробляють. Тож іншим також варто звернути увагу на переспективність та рентабельність вирощування і заготівлі лікарських трав в Україні.

Хочете продати лікарські рослини, але не знаєте з чого почати?

Ось кілька найпоширеніших способів заробітку на лікарських рослинах:
1. Самостійно збирати сировину й продавати її оптовим покупцям.
2. Заручитися підтримкою рідних чи друзів, щоб разом збирати лікарські рослини, й також напряму продавати оптовикам чи виробникам.
3. Організувати пункт прийому лікарських трав у своєму селі чи містечку й налагодити співпрацю з заготівельниками.
4. Можна організувати закупку лікарських рослин “на колесах”. Це зручно для тих, у кого в розпорядженні є власний автомобіль. Таким чином ви зможете скуповувати сировину в усьому районі та реалізовувати оптовикам продукцію в великих обсягах.
5. Облаштувати сушильну камеру та заготовляти лікарські рослини для подальшої реалізації. Але для цього потрібно знати відповідні технології та правила заготівлі лікарських трав

Ми не беремось оцінювати той чи інший спосіб, адже кожен з них може бути більш чи менш ефективним, залежно від вашого регіону, наявних ресурсів та, головне, вашого бажання.

Для детальнішої індивідуальної консультації - заповнюйте заявку, ми зв'яжемось з вами і допоможемо з усім!

Варто зазначити, що не на всі лікарські рослини ціни тримаються стабільно високими. Лише ряд трав користуються попитом і є затребуваними на вітчизняному та закордонному ринках.

Найпопулярнішими вважаються:
цвіт та ягоди бузиникалендула
● шипшина
● мальва
● липовий цвіт
● волошка
● ехінацея
● каштан
● листя малини
● хвощ польовий
● валеріана
● листя берези
● кропива

Підібрати культуру для вашого регіону та ресурсів можемо на персональній розмові. Для цього заповняйте заявку і ми зв'яжемось з вами -
https://forms.gle/ESf8177BYpAMqr1i6

Куди продати лікарські рослини?

Лікарські трави йдуть не лише на внутрішні потреби країни, а й на експорт, обсяги якого в останні роки значно зросли. Проте самостійно вийти на кінцевого покупця в Європі доволі важко пересічному громадянину України. Адже для реалізації лікарських трав за кордон потрібне документальне підтвердження якості продукції.
Сьогодні можна вигідно реалізувати лікарські рослини України, скориставшись послугами компаній, що займаються експортом цієї продукції.

Чому це вигідно?

● Не потрібен великий стартовий капітал.
● Можливість почерпнути цікавий досвід ведення агробізнесу.
● Інформаційна підтримка в налагодженні власного бізнесу на вирощуванні чи зборі лікарських трав.
● Зручні дошки оголошень, де можна продати чи купити лікарські трави за вигідною ціною.

Одна з таких дошок оголошень вже зовсім скоро з’явиться на нашій платформі Rozkvit, яка є проектом Growness Group, - одного із топових експортерів лікарських трав в Україні.
Тож ми вже дуже активно готуємо для вас онлайн-простір, на якому можна буде максимально швидко та вигідно купити і продати лікарські рослини. Для того, щоб першими опублікувати там оголошення та отримати максимальну вигоду, заповніть заявку за посиланням:
https://goo.su/beFX.

Підписатись на наш блог

Залишайтесь в курсі найважливіших подій в світі лікарських рослин!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Image placeholder

Телефон: +380678825869  +380994879261
https://growness-group.com/rozkvit

м.Івано-Франківськ, Україна